Sborový víkendový pobyt

Sborový víkend - Beskydská oáza 34Ve dnech 7.6. – 9.6.2013 se uskutečnil první historický víkendový pobyt našeho sboru. Lokalita proběhlého víkendu byl Písek u Jablunkova, přesněji církevní ubytovací zařízení Beskydská oáza.

Tento pobyt si dal za cíl společně jako sbor a rodiny strávit čas, načerpat nové informace od zajímavých přednášejících, ale i odpočinout od každodenního shonu. A to bezesporu tento pobyt přinesl.

Hlavním mottem tří dnů bylo heslo: „Vize? Dostane tě z krize!“ Naše pozvání přijalo několik hostů, kteří hovořili na témata, které se dotýkaly různých oblastí našich životů ve spojení s krizí. Např. „Když dobré vztahy mizí, končívá to krizí“ – Mgr.Vlastimil Ciesar, „Krize!!! – Přemůže ji vize?“ – MUDr.David poledník, „Snad se z vize nestane krize“ – Ing.Bronislav Stebel.

Kromě těchto hodnotných přednášek, jsme také prožili další chvíle u společných her, u společné ranní procházky a také večerní grilovačky. V neděli jsme vyrazili na bohoslužby, kde jsme byli mile přivítáni a provedeni místním kostelem. Jako tečka byla pro nás připravena návštěva výstavy o Bibli v Českém Těšíně.

Prožili jsme příjemné společné chvíle na horách a nezbývá než se těšit na ten další v příštím roce, na které by jste neměli určitě chybět!

Na několik fotografií z víkendu se můžete podívat zde.