Dny pro rodinu 2019

Také letos si připravil spolek Benjamín Orlová, z.s. velké oslavy Mezinárodního dne rodiny – Dny pro rodinu ve dnech 18. – 19.5.2019. Akce se konala v areálu evangelického kostela v Orlové. Byl to velmi krásný a vydařený den, který navštívilo velké množství rodin a dětí.

Pro všechny příchozí byly připraveny různorodé aktivity jako např. fotokoutek, jízda na koni, skákací hrady, rodinná hra v terénu a další. Velmi zajímavým hostem tentokrát byla Marika Koňařová, která nám předvedla své umění Písečné animace a následně v rámci dvou workshopů měli i učastníci si vyzkoušet umění kreslení do písku. Všichni měli možnost ochutnat výtečné domácí koláčky a občerstvit se v místní kavárničce pro manželé. Děti naopak zamířily za popcornem či cukrovou vatu.  A i když nám ke konci dne chvilku zapršelo, nepřekazilo nám to náladu si užít poslední chvíle dne u grilování.

V neděli jsme sešli na rodinných bohoslužbách, kde místní mladí vystoupili s hudebním vystoupením a Anička Švendová nám vyprávěla krásný příběh. Ještě nám potom zbyla chvíle, abychom si užili skákací hrad a poseděli u občerstvení.

Akci podpořilo Město Orlová a Nadace OKD.

Fotografie najdete zde.