Letní soustředění – Kapky feat.VíraS

Kapky feat.VíraS v Orlové 10V březnu měla možnost naše mládež navštívit farnost v Polné, kde se setkala se kvělými lidmi. Prožila tam krásný čas a vznikl již tehdy plán, že by mládežníci z Polné přijali pozvání do Orlové. Plány se staly skutkem a od 15.7. – 22.7. se uskutečnilo letní soustředění spojených schol Kapky feat.VíraS. Celý týden měli možnost prožívat pobyt v prostorách orlovského sboru, které využili především k nahrávání nového alba písní.

Víkend 19.7. – 21.7. jsme strávili naše a jejich mládež společně. Nejprve jsme odpoledne navštívili místní katolický kostel, kde jsme měli možnost komentované prohlídky a večer jsme společně strávili opékáním párků. V sobotu si Standa připravil pro všechny hru v terénu a odpoledne jsme vyrazili do Karviné na mši. Večer jsme si skvěle pochutnali na grilovaném masu připraveným Standou. V neděli naši hosté obohatili bohoslužby svým vystoupením.

Celý strávený čas se skvělými lidmi byl pro každého z nás povzbudívým a již teď se těšíme na další setkání! Velký dík patří za organizaci Renči Mikší 🙂

Fotografie k nahlédnutí zde.